projektpraca.eu

Szkolenie: Specjalista ds. kadr i płac z el. rachunkowości

Fundacja Heros
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
110
2024-05-08 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros zaprasza do wzięcia udziału w projekcie skierowanym do studentów i absolwentów z orzeczeniem niepełnosprawności.

W ramach projektu oferujemy udział w szkoleniu zdalnym:
Specjalista ds. kadr i płac z el. rachunkowości.

  • 112 godzin szkoleniowych
  • bezpłatne materiały szkoleniowe
  • forma zdalna szkolenia
  • zaświadczenie i certyfikat

W ramach projektu możesz otrzymać wsparcie finansowe w wysokości do 1350 zł !

Wymagania

Projekt skierowany do osób spełniających wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe)
  • lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat, zapraszamy także doktorantów
  • pozostające bez zatrudnienia
  • oraz w wieku aktywności zawodowej,
  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania wyślij cv:
magda.tomczak@fundacjaheros.org

Masz pytania?

Dzwoń: 539 309 781

Wesoła 51/531, Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail