projektpraca.eu

Szukamy Agentów/Współpracowników

Polski Instytut Pomocy Poszkodowanym
  • Dodano: 09 kwietnia 2024
  • Ważna do: 23 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTÓW DO SPRZEDAŻY USŁUG UBEZPIECZNIOWO – PRAWNYCH

Twoje obowiązki :

aktywne pozyskiwanie klientów przedstawianie oferty firmy na spotkaniach z klientami podpisywanie umów przekazywanie dokumentów do centrali firmy

Co możemy zaoferować w zamian ?

 atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne bez górnego limitu ,sam decydujesz ile pracujesz szkolenia i wsparcie merytoryczne, pomoc naszych specjalistów

Co nas interesuje ?

zawieranie polis ubezpieczeniowych – OC/AC , życiowe , grupowe , indywidualne kredyty dla firm oraz klientów indywidualnych – gotówkowe , hipoteka   obsługa kredytów – zwrot prowizji bankowej, SKD, CHF podpisywanie umów o dochodzeniu roszczeń – odszkodowania

Wymagania

Praca może głównym zajęciem lub traktowana  jako dodatek do obecnie wykonywanej

Za każdego dostarczoną umowę otrzymasz zaliczkę.

Jeśli w jakiś sposób zainteresowała Ciebie nasza oferta wyślij nam swoje CV z klauzurą o przetwarzaniu danych abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.