Elektrycy z DSB (darmowe zakwaterowanie i przeloty, 54h/tydz, wyżywienie)

Jobforce sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
67
2024-04-26 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy elektryków z DSB na projekty budowy szpitala w Molde.

Oferujemy:
-legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
-norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem,
-przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
-feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego -wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
-dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego,
-darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju,
-stawkę godzinową – 290 kr/h,
-wyżywienie (3 posiłki dziennie - od pracujących na projekcie wiemy, że pyszne i świeże),
-darmowe przeloty,
-samochód służbowy,
-darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy,
-możliwość współpracy na kolejnych projektach.

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku elektryk w Norwegii,
-uprawnienia DSB,
-umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych,
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
-referencje z poprzednich miejsc pracy.

Kontakt z pracodawcą

+48510281546

Adres e-mail

cv@jobforce.pl