Inżynier budowy - koordynowanie procesu ofertowego (praca stacjonarna)

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
100
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

  • Przygotowanie i koordynacja procesu budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy, projektu.
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert.
  • Przygotowywanie zamówień, zleceń i umów podwykonawczych.
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon.
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (co najmniej studia I stopnia z tytułem Inżynier) na kierunku budownictwo.
  • Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP.
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu MS OFFICE, AUTOCAD.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programu NORMA PRO.
  • Osoby bezpośrednio po studiach.
  • Znajomość branży konstrukcji stalowych.

Kontakt z pracodawcą

518480600

Adres e-mail

aldona.grodzinska@exbud.pl