projektpraca.eu

Kierowca

BioLogistic Polska sp. z o.o. Dystrybutor ekologicznej i naturalnej żywności z siedzibą w Kielcach
  • Dodano: 28 marca 2024
  • Ważna do: 11 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Firma Biologistic Polska, poszukuje pracownika na stanowisko kierowca, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i gotową do pracy w dynamicznym środowisku, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko.

Wymagania

Obowiązki:

  • Dystrybucja (rozwożenie) zamówień klientów w woj. Świętokrzyskim, Małopolskim, Mazowieckim, Lubelskim, Podkarpackim

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana kat. C
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
  • brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
  • mile widziana książeczka sanepidowska

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, choć nie jest to wymagane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Przyjazne środowisko pracy