projektpraca.eu

Mechanik dużych maszyn i urządzeń, do przyuczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 29 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • dokonywanie przeglądów, remontów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii
  • montaż i demontaż części maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • praca z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od ok. 5000 zł dla osoby bez doświadczenia
  • praca w Suchedniowie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pracę na jedną zmianę 6-14
  • szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • kursy podnoszące kwalifikacje

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: technik mechanik
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. C
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy, wózków widłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia