projektpraca.eu

Młodszy asystent farmacji w aptece szpitalnej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 30 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia:

 Umowa o pracę, pełny wymiar etatu, liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wg wzoru dostępnego na stronie internetowej szpitala https://czerwonagora.pl/# w zakładce PRACA
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin składania dokumentów: 2024-05-10

Miejsce składania dokumentów:  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl

Inne informacje :

1.Prosimy o dołączenie klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji dostępnej na stronie internetowej szpitala https://czerwonagora.pl/# w zakładce PRACA

2.Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

3.Zastrzega się możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Kandydatki/ kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji i odbyty staż;
  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Uczciwość, rzetelne i dokładne wykonywanie obowiązków, pracowitość;