projektpraca.eu

Operator myjni

KIELECKIE CENTRUM MYCIA
  • Dodano: 23 kwietnia 2024
  • Ważna do: 07 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osoby do pracy na myjni samochodów ciężarowych oraz osobowych, zarówno kobiety jak i mężczyzn.Praca ma myjni pojazdów ciężarowych jest zautomatyzowana , a praca polega głownie na domywaniu. Natomiast praca na myjni samochodów osobowych polega na myciu i sprzątaniu tych pojazdów . Wynagrodzenie początkowe na przyuczeniu od 21 zł na godzinę netto/na rękę, po nauczeniu się pracy natychmiastowy awans pieniężny,stopniowo, do 28zl netto/na rękę. System zmianowy od pn.-pt. w godzinach 7-21 oraz w soboty od 7-14,grafik do ustalenia . Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Myjnia znajduje się w Kielcach ul. Batalionów chłopskich 50b. .Oferujemy prace na bardzo dobrych warunkach zarówno finansowych jak i organizacyjnych w pracy. Oferujemy również możliwość dodatkowego ubezpieczenia pakietu PZU ochrona i zdrowie. Z uwagi na spam zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny , zgłoszenia przez portal nie będą rozpatrywane

Wymagania

chęci do pracy
dyspozycyjność
punktualność