projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

ELERTE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 04 kwietnia 2024
  • Ważna do: 18 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • Załadunek, rozładunek oraz przenoszenie towarów przy użyciu wózków widłowych wysokiego składowania,
  • Przyjmowanie, wydawanie, przygotowywanie i pakowanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • Kontrola towarów pod kątem jakościowym oraz ilościowym podczas przyjęcia oraz wydawania,
  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie,
  • Sprawdzanie i zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne narzędzia oraz ich porządkowanie, ewidencja,
  • Sporządzanie dokumentacji systemowej i transportowej,
  • Dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność.

Wymagania

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych typu I WJO,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie.