Pracownik gospodarczy, ochroniarz, pracownik produkcji, sprzątanie

Fundacja Heros
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
265
2024-05-08 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projektach współfinansowanych ze środków PFRON.

W ramach projektu oferujmy pośrednictwo pracy oraz pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia.

Zapraszamy osoby szukające pracy na stanowiskach takich jak:

  • pracownik gospodarczy
  • ochroniarz
  • pracownik sprzątający
  • pracownik produkcji

Oferty pracy głównie w Kielcach oraz poza Kielcami (np. Strawczyn).
Umowa o pracę, warunki zatrudnienia do ustalenia z pracodawcami.

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego (w tym Kielc)
  • osoby bez zatrudnienia
  • chęć do pracy, dyspozycyjność.

Chcesz umówić się na spotkanie rekrutacyjne do Fundacji?

Zadzwoń: 539 309 781

lub prześlij cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

ul. Wesoła 51/531
Kielce

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org