projektpraca.eu

Technik produkcji - praca za granicą

Adecco Poland
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024
75
2024-05-07 2024-05-21

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dla Adecco Szwecja poszukujemy operatorów produkcji, którzy będą pracować dla lidera w branży projektowo - wytwórczej, specjalizującej się w technologii akumulatorów litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych.

Operator produkcji z językiem angielskim- Szwecja

Oferujemy:

  • Umowę o prace z Adecco Szwecja ( 6 miesięcy okres próbny, później na stałe);
  • Prace w renomowanej firmie zajmującej się produkcją baterii;
  • Stawkę brutto: 33 000 koron szwedzkich ( ok. 12000 zł brutto);
  • Darmowe zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju z aneksem kuchennym i łazienką;
  • Pierwszy przelot oraz dojazd darmowy;
  • Dostęp do stołówki na miejscu;
  • Praca 3 zmianowa;
  • Pomoc w koordynacji podróży.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B1)-potrzebna do komunikacji w mowie i w piśmie;
  • Relokacji do Szwecji- nie jest to praca sezonowa;
  • Doświadczenia na produkcji ;
  • Aktualnego paszportu.

Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii.
  • Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji.
  • Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie standardy.
  • Dokumentowanie procesu produkcji i zgłaszanie wszelkich odchyleń zespołowi zarządzającemu.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!