projektpraca.eu

Monter paneli fotowoltaicznych

GRH Polska
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
107
2024-04-19 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja (okolice Genewy)

Opis stanowiska:

Montaż paneli fotowoltaicznych, okablowania i instalacji elektrycznej
Używanie elektronarzędzi do podłączenia paneli i montażu

Oferujemy:

Stawkę bazowa: 12 €/h + dodatkowo płatne nadgodziny + dieta
Ekwiwalent żywieniowy (dieta) w wysokości 8, 00 euro za dzień roboczy
Polską umowę o pracę tymczasową i darmowe zakwaterowanie
Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO!
PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za odzież roboczą
Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na wysokości/na dachach - warunek konieczny
Sprawność fizyczna i chęci do pracy
Mile widziane auto i znajomość języka francuskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:
grhpolska.recruitify.ai/job/575dd862-276e-4f17-8c45-02f31c417988?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

0518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com