projektpraca.eu

Operator prasy, darmowe zakwaterowanie, Niemcy

Exbud Mobility Sp. z o. o.
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024
47
2024-05-07 2024-05-21

Opis stanowiska pracy

Firma EXBUD Mobility Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy w firmie z branży automotive, na stanowisku:

Operator prasy, praca w Niemczech

Opis stanowiska:

  • obsługa pras wykrawających i formujących, wymiana narzędzi, kontrola jakości.

Wymagania:

  • doświadczenie w przy obróbce metali,
  • doświadczenie w pracy z prasami wykrawającymi/formującymi lub robotami spawalniczymi,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • chęć do pracy i szkolenia.

Mile widziane

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia konserwacji i drobnych napraw narzędzi progresywnych do obróbki metali,
  • umiejętność montażu narzędzi zgodnie z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe premie do wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu),
  • dojazd do pracy, narzędzia,
  • odzież pracowniczą oraz środki BHP,
  • wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy,
  • możliwość ustalenia indywidualnego grafiku zjazdów do Polski,
  • prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny,
  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl