projektpraca.eu

Operator wózka widłowego , ok. Lipska, Niemcy

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 grudnia 2022
  • Ważna do: 16 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia  o numerze rejestru 8455 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Operator wózka widłowego

 Miejsce pracy Torgau, ok. Lipska, Niemcy

 Rozpoczęcie pracy od stycznia 2023

 Opis stanowiska

 obsługa wózka widłowego z 2 lub 4 widłami

 załadunek i rozładunek towaru / palety / na samochody ciężarowe

uzupełnianie  dokumentów  dostaw

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz możliwość stabilnego zatrudnienia

 wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków godzinowych, praca w systemie 3 - zmianowym

 wynagrodzenie przelewane jednym przelewem na konto walutowe lub złotówkowe

 ubezpieczenie na podstawie karty  EKUZ lub formularza A 1

opiekę koordynatora  w miejscu pracy oraz stały kontakt  z biurem z Polski podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego

 ważne uprawnienia polskie UDT lub niemieckie

 mile widziana znajomość jęz. niemieckiego

 mile widziane prawo jazdy i samochód na wyjazd