projektpraca.eu

Spawacz MIG/MAG, Francja, Nantes

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 maja 2024
  • Ważna do: 16 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

  Spawacz MIG/MAG

 Miejsce pracy Francja, ok Nantes

  Opis zadań

 praca w zakładzie produkcyjnym produkującym wózki  widłowe i koparki

 spawanie elementów stali nierdzewnej metodami MIG/MAG

 praca z rysunkiem technicznym

 Oferujemy :

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 wynagrodzenie  składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

 zwrot za przejazd i za badania lekarskie

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera oraz stały kontakt  z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie jako Spawacz MIG/MAG

umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz spawania metodami MIG/MAG

 mile widziane auto na wyjazd