projektpraca.eu

Spawacz MIG-MAG/ Szlifierz , Francja, kraj Loary

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 grudnia 2022
  • Ważna do: 16 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia szuka osób chętnych do pracy na stanowisku

 Szlifierz / spawacz MIG- MAG

 Rozpoczęcie pracy od styczeń 2023

 Miejsce pracy ok. Cholet, Francja, kraj Loary

 Opis stanowiska

 praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki i wózki widłowe

 umiejętność szlifowania i spawania metodami MIG/ MAG

 montaż elementów na podstawie rysunku technicznego

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 atrakcyjne wynagrodzenie , ubezpieczenie , ubranie robocze, zwrot kosztów podróży

 bezpłatne zakwaterowanie

 wynagrodzenie jednym przelewem na konto walutowe lub złotówkowe

 opiekę koordynatora  w miejscu pracy i stały kontakt z biurem w Polsce podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

udokumentowane doświadczenie jako szlifierz/ spawacz w metodzie MIG/ MAG

 umiejętność szlifowania i obsługi narzędzi ślusarskich

 dobra praca na podstawie rysunku technicznego  umiejętność szlifowania

 prawo jazdy kat B ( warunek konieczny)