projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. Social Media i SEO - zdalnie

AZ FFM
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Oferta stażu na stanowisku
MŁODSZY SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA i SEO
dla osób, które chcą zacząć pracę w branży zapewniamy przeszkolenie!!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ i ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY:
-tworzenie, planowanie i publikowanie treści na platformy Social Media( FacebookB Instagram, Linkedin) w oparciu o ustalony terminarz publikacji,
-monitorowanie, odpowiadanie na komentarze i wiadomości obserwujących na wybranych platformach,
-przeprowadzanie prostych analiz dotyczących zaangażowania i skuteczności publikowanych treści, przy wykorzystaniu z narzędzi dostępnych na platformach Social Media,
-śledzenie aktualnych trendów w mediach społecznościowych i marketingu,
-tworzenie artykułów SEO i postowanie na stronie producenta.
aktywny udział w spotkaniach zespołu w formie on-line.

Wymagania

OCZEKIWANIA:
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
-zamiłowanie do Social Media i znajomość aktualnych trendów,
mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konta na Facebooku, Instagramie, Linkedin ect.
-mile widziana podstawowa praktyczna znajomość zasad SEO
- zdolność do tworzenia kreatywnych treści,
-"Lekkie pióro" i doskonała znajomość zasad języka polskiego.
-bardzo dobra organizacja pracy własnej,
-samodzielność, terminowość, kreatywność
-aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
-Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

OFERUJEMY:
• 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w oparciu o staż zawodowy.
• Staż w formie zdalnej.
• Stypendium stażowe wypłacane co miesiąc,
• Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• UWAGA!! Dla osób bez doświadczenia zapewniamy 3 tygodniowe PŁATNE przeszkolenie obejmujące STYPENDIUM oraz UBEZPIECZENIE !.
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

▶️W TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA.◀️
Kontakt:
534-036-447
739 976 571