Staże zawodowe dostosowane do kwalifikacji kandydata - różne stanowiska

AZ FFM
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 03 maja 2024
364
2024-04-19 2024-05-03

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? A może chcesz się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności? To dobrze się składa mamy dla Ciebie ofertę !
Zorganizujemy i sfinansujemy dla Ciebie staż zawodowy w ramach w ramach Projektów zatrudnieniowych współfinansowanych ze środków PFRON,.
NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO:
- studentów ostatniego roku studiów wyższych,
- absolwentów do 5 lat od ukończenia studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich w wieku aktywności
- posiadających aktualnie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- zamieszkujących w woj. Świętokrzyskim.

Wymagania

MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ BAZY OFERT STAŻOWYCH:- -
- Asystent księgowy,
- Technik masażysta,
- Specjalista ds. Social Media i SEO,
- Kontroler finansowy,
- Pracownik biurowy,
- Pracownik hotelowy,
- Asystent ds. Kadr i Płac,
- Specjalista ds. egzekucji,
-Specjalista ds. e-commerce,
-Pracownik biurowy,
-Recepcjonistka hotelowa,
- Pracownik ochrony,
- Pomoc kuchenna,

LUB ZAPROPONOWAĆ SWOJE MIEJSCE/ PRACODAWCĘ!
OFERUJEMY:
- wsparcie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie doradztwa zawodowego,
- dodatek motywacyjny,
- stypendium stażowe,
-zwrot kosztów dojazdu na staż,
-ubezpieczenie + NNW
- możliwość uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu zawodowym podnoszącym kwalifikacje.
- wsparcie trenera pracy przez cały okres uczestnictwa w projekcie.

Kontakt z pracodawcą

534 036 447

Adres e-mail

kielce@ffm.pl