Szkolenie specjalista ds. e-commerce, e-marketingu i social media

AZ FFM
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego szkolenia w ramach projektu zatrudnieniowego dla osób z niepełnosprawnościami współfinansowanego ze źródeł PFRON.

Pn. "SPECJALISTA DS. E-COMMERCE, E-MERKETINGU I SOCIAL MEDIA"

Chcesz podjąć zatrudnieni w branży e-commerce, ale brakuje ci doświadczenia?

Chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu:
  • prowadzenia i obsługi e-sklepu,
  • obsługi klienta,
  • podstaw grafiki komputerowej i marketingu internetowego,.
  • promocji e-sklepu,
  • pozycjonowania stron www i SEO.

Po pomyślnym ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania ZATRUDNIENIA lub podjęcia STAŻU na stanowiskach zgodnych z tematyką kursu.

Co oferujemy?
• 3 tygodniowe płatne przeszkolenie przygotowujące do pracy
• Stypendium szkoleniowe 15 zł brutto/godzina
• bezpłatne materiały
• ubezpieczenie NNW
• Pokrywamy koszt egzaminu zawodowego oraz certyfikacji
• Dla osób bez doświadczenia oferujemy 3-miesieczne wdrożenie w formie stażu zawodowego (stypendium 2 100 zł brutto / miesiąc) poprzedzające zatrudnienie na stanowisku

Wymagania

Czego oczekujemy?
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
• Aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny*
• Statusu osoby biernej zawodowo w wieku aktywności zawodowej.
• Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

* Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych