projektpraca.eu

Projekty dla osób z orzeczeniem - szkolenia, staże, praca!

Fundacja Heros
  • Dodano: 06 marca 2024
  • Ważna do: 12 maja 2024
392
2024-03-06 2024-05-12

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności prowadzi zapisy do nowych projektów współfinansowanych ze środków PFRON.

Zachęcamy do wysyłania cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org oraz kontakt telefoniczny pod numerem 539 309 781 lub 795 200 402.

Oferujemy:

- szkolenia zawodowe z wypłacanym stypendium
(Pracownik biurowy, Księgowość, Kadry i płace, Grafika komputerowa, Social media, Rejestracja medyczna i wiele innych)

- staże zawodowe z wypłacanym stypendium
(Pomoc nauczyciela w przedszkolu , Rejestratorka medyczna ,Recepcjonistka, Logopeda, Fizjoterapeuta, Asystent terapeuty zajęciowego, Pracownik obsługi klienta w banku , Asystent w biurze rachunkowym , Asystent księgowej, Pracownik biurowy , Pracownik obsługi klienta, Logistyk, Grafik komputerowy, Programista, Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego, Pomoc apteczna, Pracownik archiwum , Copywriter, Coach, Pracownik biblioteczny, Specjalista ds. marketingu, Psycholog stażysta, Laborant i wiele innych)

- wsparcie specjalistów: doradcy zawodowego, prawnika, psychologa

- oferty pracy.

Wszelkie działania rozpoczynamy w kwietniu!
Zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona!

Wymagania

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

- wiek aktywności zawodowej

- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

- osoby bez zatrudnienia

- nie korzystanie w tym samym czasie z usług innej Fundacji aktywizującej zawodowo.

Aby wziąć udział w projekcie należy spełniać wszystkie powyższe wymagania.

ul. Wesoła 51/531
Kielce

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org