projektpraca.eu

Architekt wnętrz

Evolution Home
  • Dodano: 22 kwietnia 2024
  • Ważna do: 06 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- przygotowanie kompleksowego projektu wnętrz [rysunki techniczne, wizualizacje, zestawienia materiałowe]
- tworzenie wizualizacji projektowanych wnętrz
- wykonywanie szczegółowych inwentaryzacji
- koordynacja projektami
- kontakt z klientami i wykonawcami
- kontakt z innymi osobami i podmiotami współpracującymi przy danym projekcie

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat, stacjonarnie – nie interesuje nas współpraca zdalna
- samodzielność w działaniu
- możliwość rozwoju zawodowego
- życzliwą i koleżeńską atmosferę w pracy
- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i kursach branżowych

Forma zatrudnienia:
umowa o pracę; umowa zlecenie (do uzgodnienia)

Prosimy o przesyłanie CV z portfolio na adres
lub pod numerem telefonu: 730 330 144

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Wymagania

- znajomość oprogramowania Sketchup + Vray i AutoCAD
- prawo jazdy kategorii B
- dokładność, sumienność
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
- mile widziane wykształcenie kierunkowe (architektura wnętrz i pokrewne)
- mile widziane doświadczenie