projektpraca.eu

Asystent architekta

MONOPI STUDIO
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 12 maja 2024
217
2024-04-19 2024-05-12

Opis stanowiska pracy

Pracownia Architektoniczna Monopi Studio poszukuje asystenta architekta - Kielce.

Wymagania

Znajomość obsługi Revit w zakresie tworzenia dokumentacji technicznej;

Znajomość podstawowych zasad budownictwa; Znajomość prawa budowlanego i WT;

Zdolność szybkiego uczenia się; Samodzielność;

Sumienność i dokładność w wykonaniu powierzonych obowiązków;

Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu; Wykształcenie wyższe (absolwenci wydziału architektury lub budownictwa).

Mile widziani kandydaci z co najmniej rocznym doświadczeniem przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych.

Oczekiwania

kreatywność;

odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

zdolność szybkiego uczenia się.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@monopi.pl w tytule maila wpisując „Architekt – imię i nazwisko”. Rozpatrywane będą wyłącznie oferty zawierające CV oraz portfolio. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONOPI STUDIO, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MONOPI STUDIO moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Adres e-mail

rekrutacja@monopi.pl