projektpraca.eu

Monter armatury przemysłowej/ serwisant

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
95
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Praca stacjonarna i w delegacji w szerokim zakresie sekcji montażu począwszy od gratowania, szlifowania, czyszczenia i mycia detali po montaż i próby wytrzymałościowe i szczelnościowe zmontowanych armatur wraz z nakładaniem powłok ochronnych oraz prace serwisowe w delegacji.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnicę
  • Doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń jak i znajomość branży armatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP i energetyczne grupa 2
  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Kontakt z pracodawcą

663 160 035

Adres e-mail

awawrzenczyk@chemar-armatura.pl