projektpraca.eu

Operator – programista frezarek CNC

ZAKŁAD MECHANICZNO-ELEKTROMECHANICZNY "ZAMEL" ANDRZEJ SKORUPKA
  • Dodano: 22 kwietnia 2024
  • Ważna do: 06 maja 2024

Opis stanowiska pracy

- obsługa i programowanie frezarki CNC

- uzbrajanie maszyn, dobór i wymiana narzędzi

- dobór technologii wykonania i parametrów procesu

- praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi

- współpraca z zespołem produkcyjnym i technologicznym

Wymagania

- umiejętność ustawiania i programowania frezarek CNC

- znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki skrawaniem

- umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi

- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

- mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach CNC
z wykorzystaniem programów CAD/CAM

Firma oferuje:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o najnowsze technologie