projektpraca.eu

Planista produkcji – praca na zastępstwo

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
148
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • planowanie, tworzenie i wydawanie zleceń do produkcji
  • wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu
  • analiza zapotrzebowania materiałowego
  • wprowadzanie zmian materiałowych
  • współpraca z działem zakupów oraz zespołem produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku specjalistów
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • pracę w firmie o ponad 60-letniej tradycji na polskim rynku
  • elastyczny czas pracy w trybie 8-o godzinnym (6:30/08:30 – 14:30/16:30)

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Outlook, Excel, Word)
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

Kontakt z pracodawcą

663 160 035

Adres e-mail

awawrzenczyk@chemar-armatura.pl