projektpraca.eu

Pracownik administracyjno- biurowy

FFM
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 29 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce Stażu - Kielce

Opis stanowiska:

  • odbieranie telefonów
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • sporządzenie i kontrolowanie dokumentacji
  • obsługa sprzętów biurowych oraz wewnętrznych programów firmy
  • przygotowywanie zestawień
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć uczenia się nowych rzeczy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)
  • status osoby biernej zawodowo

Oferujmy:

  • Umowę stażową
  • Stypendium stażowe comiesięczne,
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym pon-pt 8-16
  • Wsparcie opiekuna stażysty,
  • Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu bądź przesłanie cv na adres : kielce@ffm.pl

- 739 976 571

- kielce@ffm.pl ( w tytule: Pracownik biurowy )

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

* zgodnie z Regulaminem projektu