projektpraca.eu

Pracownik działu ubezpieczeń korporacyjnych

INS Group sp. z o.o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 19 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób na stanowisko pracownik działu ubezpieczeń korporacyjnych. Praca dla osób ambitnych, dobrze zorganizowanych, komunikatywnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wstępna analiza dokumentacji ubezpieczeniowej
- aktywna pomoc w przygotowywaniu warunków ubezpieczenia
- obsługa zapytań korporacyjnych, brokerów i agentów ubezpieczeniowych
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji, a także opieka nad obecnymi klientami

CO OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość pracy zdalnej
- perspektywę rozwoju zawodowego
- szkolenie wprowadzające
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@eagent.pl

Wymagania

WYMAGANIA:
- komunikatywność
- staranność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- kreowanie dobrego wizerunku firmy na zewnątrz