projektpraca.eu

Ślusarz/ spawacz metodą MIG/TIG

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 08 kwietnia 2024
  • Ważna do: 22 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w spawaniu? Może szukasz możliwości zdobycia takich umiejętności, bo jesteś po kursie spawalniczym? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Skarżysku - Kamiennej na jedną zmianę. Aplikuj!!!

>FORMULARZ APLIKACYJNY<

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4 700- 6 000 zł brutto
  • pracę na jedną zmianę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • przygotowanie konstrukcji do spawania
  • spawanie konstrukcji
  • wykończenie spawu

Wymagania

  • uprawnień spawalniczych MIG/TIG
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy jest przeznaczona dla osób powyżej 18 r. ż.