projektpraca.eu

Specjalista ds. realizacji projektów - Trener pracy

AZ FFM
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 02 maja 2024
131
2024-04-18 2024-05-02

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy specjalistę do realizacji projektów zatrudnieniowych skierowanych do osób z niepełnosprawnością.

Na stanowisku TRENER PRACY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna rekrutacja uczestników projektu.

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację projektów, głównie w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia w tym m.in. tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji

  • Monitoring lokalnego rynku pracy oraz nawiązywanie kontaktów z pracodawcami,

  • Pozyskiwanie nowych miejsc pracy i staży zawodowych.

  • Efektywna współpraca z zespołem projektowym.

  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi projektu.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku psychologia, pedagogika, doradztwo zawodowe, etc.

  • Umiejętność tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych;

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów EFS i PFRON;

  • Mile widziane: znajomość przepisów prawa pracy, znajomość zagadnień związanych z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Empatia.

  • Mile widziane AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Etapem pierwszym będzie ocena formalna i merytoryczna przesłanych dokumentów.

Do etapu drugiego (rozmowy kwalifikacyjnej) zaproszeni zostaną kandydaci wybrani w etapie pierwszym.

Kontakt z pracodawcą

534 036 447

Adres e-mail

milena.faryna@ffm.pl