projektpraca.eu

Specjalista / Specjalistka ds. hurtowej sprzedaży OZE

solmix.pl
  • Dodano: 05 kwietnia 2024
  • Ważna do: 28 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w obszarze energii odnawialnej;
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych;
  • Przygotowanie ofert handlowych i zawieranie umów z klientami;
  • Szukanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta i negocjacje handlowe;
  • Bycie ciągle „On Top” w branży i w nowościach rynkowych;
  • Raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne;
  • Pewna siebie postawa, wysoka kultura osobista, umiejętność „patrzenia dalej”;
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów i usług związanych z obszarem energii odnawialnej – warunek konieczny;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz dostosowanie strategii sprzedażowej;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów;
  • Budowanie i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta;
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.

To oferujemy

  • Masz możliwość dołączenia do zespołu z wieloletnim doświadczeniem;
  • Z naszym zespołem masz możliwość realizacji ponadprzeciętnych zadań;
  • Oferujemy współpracę w przyjaznym środowisku, gdzie liczy się Twój pomysł i inicjatywa;
  • Potrafimy docenić zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności;
  • Stosujemy motywacyjne systemy wynagrodzeń bez górnego limitu.

Wejście na sam szczyt jest Twoją ambicją – w takim razie to nie jest praca dla Ciebie. Potrzebujemy konkretne osoby, lubiące ryzyko, znające swoją wartość! Które zdają sobie sprawę z trudu jaki należy włożyć w pracę.

Poszukujemy prawdziwych „Wilków z Wall Street”, którzy biorą z życia co najlepsze! Jeśli jesteś kozakiem sprzedaży to jest to praca dla Ciebie!