projektpraca.eu

Technik - serwisant

SANSOLAR SP. Z O.O.
  • Dodano: 12 kwietnia 2024
  • Ważna do: 26 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Spółka SANSOLAR przyjmie do pracy w swoim zespole technika-serwisanta.

Główne obowiązki:

- Serwisowanie i konserwacja obecnych instalacji sanitarno-elektrycznych

- Uruchomienie i konfiguracja nowych instalacji sanitarno-elektrycznych

- Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych występujących w danym projekcie

- Wsparcie techniczne użytkowników końcowych

- Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami

- Współpraca z działaniami handlowymi w zakresie wizyt technicznych u klientów

Wymagania

- Umiejętność instalacji sanitarno-elektrycznych, obsługi oraz konserwacji sprzętu technicznego

- Uprawnienia SEP oraz F-GAZ

- Doświadczenie w pracach hydraulicznych

- Prawo jazdy kat. B

- Samodzielność i umiejętność realizacji zadań zgodnie z planem / harmonogramem

- Wysoka kultura osobista

Oferujemy :

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Stabilne zatrudnienie

- Szkolenie i możliwości awansu

Przyjmiemy do naszego zespołu osoby dobrze zorganizowane, precyzyjne i odpowiedzialne za powierzone zadania. Pomimo dużej samodzielności jakiej oczekujemy na tym stanowisku, niezbędna jest umiejętność pracy zespołowej.

Szukamy osób, które nie boją się wyzwań, a w działaniach kierują się wyznaczonymi celami i je efektywnie realizują.

Dobrze widziane są umiejętności w zakresie drobnych prac budowlanych.