projektpraca.eu

Tokarz konwencjonalny z doświadczeniem lub na przyuczenie

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
76
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych
  • Kontrola pracy maszyny oraz jej bieżących parametrów
  • Praca z rysunkiem technicznym – prawidłowa interpretacja rysunku
  • Odpowiedni dobór sposobu mocowania na obrabiarce
  • Wymiana, uzbrajanie i ustawianie narzędzi
  • Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego narzędzi
  • Kontrola jakości produkowanego elementu
  • Dbanie o jakość, jak i efektywność kosztową produkcji

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

 Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego interpretacji
  • Posiadanie podstawowych wiadomości o obróbce skrawaniem oraz niezbędnych do tego celu narzędziach
  • Biegłość w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • Chęć pracy w systemie dwuzmianowym
  • Wykształcenie techniczne
  • Chęć rozwoju zawodowego

Kontakt z pracodawcą

663 160 035

Adres e-mail

awawrzenczyk@chemar-armatura.pl