projektpraca.eu

Operator maszyn CNC , Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 maja 2024
  • Ważna do: 16 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru  8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

Operator maszyn cnc

 Miejsce pracy Francja, ok Nantes

 Rozpoczęcie pracy 13/5/24

 Opis zadań :

obsługa maszyn cnc / na początku / nożyce, giętarka, wykrawarka do płatwi  i profilarka do produkcji blach dachowych

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o prace

 darmowe zakwaterowanie

 wynagrodzenie  składające się z podstawy oraz z dodatków

 zwrot za badania

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera oraz stały kontakt  z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

 znajomość rysunku  technicznego

 znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego