projektpraca.eu

Agent ubezpieczeniowy

PRU(dawne Prudential)
  • Dodano: 19 października 2023
  • Ważna do: 31 grudnia 2024
485
2023-10-19 2024-12-31

Opis stanowiska pracy

Do zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • dopasowywanie produktów do potrzeb, oczekiwań i możliwości Klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • możliwość budowania zespołu Konsultantów.

Nasze Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dyspozycyjność,
  • dobre umiejętności organizacyjne,
  • radzenie sobie ze stresem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • odpowiedzialność, rzetelność, sumienność.

Oferujemy:

  • unikalne podejście do wzajemnych relacji firma – Konsultant, oparte na uczciwych i partnerskich zasadach biznesowych,
  • stabilne zasady współpracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wysoki standard prowadzonej działalności oparty na sprawdzonych praktykach,
  • doświadczony zespół menedżerów i trenerów dbających o wsparcie w sieci sprzedaży,
  • nieograniczone możliwości awansu oparte na jednoznacznych kryteriach oraz spójnym systemie wynagrodzeń na kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego.
  • duży wachlarz szkoleń

Wymagania

Kontakt z pracodawcą

888346165

Adres e-mail

szczepo21@wp.pl