projektpraca.eu

Staże i szkolenia dla studentów/absolwentów informatyki

Fundacja Heros
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
96
2024-04-19 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy studentów i absolwentów studiów informatycznych oraz kierunków pokrewnych, z orzeczeniem o niepełnosprawności do wzięcia udziału w projekcie Absolwent w drodze do kariery II!.

Oferujemy:

- możliwość wzięcia udziału w stażach zawodowych z wypłacanym stypendium, na różnych stanowiskach m.in.:

  • Młodszy specjalista IT
  • Programista stron internetowych
  • Grafik komputerowy
  • Asystent wsparcia technicznego w branży IT
  • Specjalista ds. social mediów

- możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zawodowych, również szkoleniach indywidualnych.

Szukasz stażu na innym stanowisku? Zorganizujemy go dla Ciebie!

W ramach projektu możesz otrzymać od nas także:

  • wsparcie finansowe w wysokości 450 zł miesięcznie!
  • wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy, prawnika
  • oferty pracy.

Wymagania

Projekt skierowany do osób spełniających wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,

  • pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego.

Masz pytania? Dzwoń: 539 309 781
Wyślij cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org