projektpraca.eu

Specjalista ds. e- commerce (praca zdalna)

AZ FFM
  • Dodano: 04 kwietnia 2024
  • Ważna do: 18 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis:

    - Obsługa portalu Allegro (prowadzenie konta,. tworzenie ofert produktów, obsługa i kontakt z klientem ) - Obsługa Amazon- Amazon Ads  tworzenie ofert produktów,
    - Praca na systemie BaseLinker,   - Kontakt z klientem, telefoniczny, mailowy i poprzez Chat.- obsługa reklamacji i zwrotów.
    - aktywny udział w spotkaniach zespołu w formie on-line.

Opis:

Wymagania

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość obsługi systemu BaseLinker,
  • mile widziana znajomość obsługi portalu Allegro,
  • mile widziana znajomość obsługi Amazon-Amazon Ads,
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym,
  • Znajomość programu Excel / Google Sheet- poziom min. podstawowy.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • komunikatywność, obowiązkowość
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

Oferujemy:
• 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku,
• Stypendium stażowe,
• Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie opiekuna stażysty/ trenera pracy.

• Ubezpieczenie NNW

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy.