projektpraca.eu

Monter montażu końcowego

KH-Kipper Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

  • Montaż końcowy ram pośrednich i zabudów na pojazdach MAN, MERCEDES , VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO.
  • Montaż akcesoriów i wyposażenia przewidzianych w końcowym etapie produkcji.
  • Montaż ram przyczep i naczep, urządzeń hakowych i innych produktów.
  • Samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną.
  • Przestrzeganie przyjętych norm BHP i zasad 5S  na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności manualnych do wykonywania prac montażowych.
  • Podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Zorientowania na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Inicjatywy w zakresie usprawnień procesu montażu, którą chętnie docenimy.
  • Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach montażu końcowego branży automotive.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

CV prosimy przesyłać na adres praca@kh-kipper.pl  w tytule wpisując MONTAŻ KOŃCOWY.

Bądź skontaktuj się telefonicznie 512 391 987